Голови сільських рад навчалися податкових премудростей

468347У зв’язку з кардинальними змінами у рамках цьогорічної податкової реформи, працівники Тернопільського регіонального центру перепідготовки  та підвищення кваліфікації спільно із фахівцями Головного управління ДФС області організували тренінг-навчання для голів сільських та селищних рад. Про це ІА “7 Днів-Україна” повідомив відділ комунікацій ГУ ДФС, в Тернопільській області.  

«Останні новації, які відбулися у податковій системі стосуються кожного громадянина нашої держави, незалежно від того, чи він проживає у місті чи в селі, – наголосив під час свого виступу заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Тернопільській області Андрій Руцький. – Реагувати на ці зміни необхідно грамотно і  оперативно, адже тепер органам місцевого самоврядування відводиться значна роль у наповненні бюджету, а відповідно і у фінансовому забезпеченні свого регіону».

Під час заходу учасники, серед іншого, обговорили умови застосування податкової соціальної пільги до податку на доходи фізичних осіб, необхідність запровадження і використання РРО окремими групами платників єдиного податку, а також особливості нарахування і справляння у 2015 році податку на нерухомість, відмінної від земельної.