“Ця війна вже – спільна діяльність зацікавлених сторін”, – Гевко про результати перемовин України

Володимир Зеленський

За ці тридцять п’ять днів нам вдалось неймовірне – у свою моновійну із росією ми змогли втягнути дуже багато країн і військових блоків. Так, нам не вдалось їх залучити до безпосередніх військових дій, але економічно, політично, дипломатично, озброювально, фінансово США, країни Євросоюзу та безліч інших країн (а список вже довжелезний, більше 70-ти) вже беруть участь у цій війні на боці України.

І це означає, що ми перетворили нашу війну на відкрите акціонерне товариство. Кожен купив собі частку від майбутньої перемоги над путіним і росією. І кожна країна, що вступила у війну на бік України – тепер є вигодонабувачем від перемоги.

І вони дуже пильно стежитимуть за розвитком подій і ходом перемовин. Про це США вже заявляли перед самим першим раундом перемовин, якщо ви забули - то я вам нагадаю.

І ви справді думаєте, що один Зеленський зможе вирішувати долю цієї війни і умови перемир'я? Сіріозлі?

Нагадую, що ці країни вже влили десятки мільярдів доларів у нашу економіку, мільярди доларів у наших біженців, десятки мільярдів доларів у наше озброєння і ще на десятки мільярдів доларів у фізичні товари, набої та інше. Обірвали всілякі політичні та дипломатичні відносини з росією, повиводили бізнеси з величезного російського ринку і наклали безліч санкцій, які б'ють по їхній економіці завдаючи втрат на десятки мільярдів доларів. Вони вже платять втричі більше за газ, вислуховують ядерні погрози ідіота путіна.

Увага, питання. Як ви думаєте - вони це все роблять просто так, бо добрі? Ні, бо вони побачили шанс нарешті позбутись небезпечного ворога, який лякав їх двадцять років. Так, руками і кров'ю українців, але своїми грошима, зброєю і роботою спецслужб.

І тому дуже наївно думати, що результатами майбутньої перемоги, якою б і коли б вона не була - тепер розпоряджатимемось лише ми самі. Або ще наївніше - одна людина, яка очолює нашу країну.

Ця війна вже - спільна діяльність зацікавлених сторін, з якими щодня зідзвонюється Зеленський і проводить безкінечні консультації.

У що я повірю охочіше, так це те, що Зеленський справді перед тим як питати поради у свого народу - проконсультується перед тим із Байденом, Джонсоном і Шольцем, що з цього приводу думають вони.

Володимир Гевко