Геращенко пояснив, чому Аваков не буде чіплятися за свою посаду

Арсен Аваков

Про це заявив в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” перший заступник глави МВС Антон Геращенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який написав заяву про відставку, не буде чіплятися за свою посаду.

"Арсен Борисович Аваков працював на посаді міністра внутрішніх справ 7 років 4 місяці й 16 днів. Кожен цей день був часто кризовим, були величезні витрати енергії, сил, волі. Він фактично пропрацював на цій посаді 1/4 незалежності України. Це не найсолодше місце в нашій країні, це постійні донесення про те, що десь сталося вбивство, теракт, постійна турбота про те, щоб у 350-тисячного колективу структур МВС були вищі зарплати. На жаль, не все вийшло. Однак нагадаю, що у 2014 році Арсен Аваков був ініціатором створення добровольчих батальйонів, які відстояли незалежність нашої країни, не дали Путіну просуватися вглиб країни. Була реформа патрульної поліції, щоб люди відчували, що поліція захищає", - зазначив перший заступник голови МВС.

Читайте також:  Аваков написав заяву про відставку

За його словами, 22 лютого 2014 року "коли міністр прийшов у міністерство, довіра до тодішньої міліції дорівнювала нулю".

"На вулицях Києва лилася кров, загинули понад 100 осіб, розстріляних тодішньою міліцією. За ці роки нам вдалося частково повернути довіру до новоствореної поліції, але хотілося зробити ще більше. Я вважаю, що Арсен Аваков - це державний діяч, який робив все для того, щоб зміцнити країну. Однак ніхто не вічний на своєму посту, тому він написав заяву про відставку. Він не буде чіплятися за свою посаду, але із задоволенням допомагатиме президенту, даватиме поради", - заявив Геращенко.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков 13 липня несподівано оголосив, що йде у відставку.