Динаміка ходу виборчої кампанії США в інформаційному середовищі

27-28.10. Нейтральні ЗМІ висміюють Трампа, пишучи, що “видатний лікар”, його донька Іванка Трамп, побачила плавне закінчення періоду коронавірусу, хоча на думку опитаного ними експерта Ашиша Джа, незабаром буде нова хвиля пандемії, зокрема він очікує 100 тисяч заражень щоденно.

Ще одним об’єктом висміювання став почесний мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані, який в інтерв’ю FoxBusiness публічно обмовив сина Байдена за китайський скандал і не зміг дати обгрунтування своїй критиці. Нейтральні ЗМІ відзначають, що вже більше 70 мільйонів проголосувало на достроковому голосуванні, вважаючи причинами цього, по-перше, що американці не ризикують стояти у чергах в основний день через загрозу коронавірусу, а по-друге, що незадоволені нинішнім президентом і бажають якнайшвидше його змінити.

Нещодавню заяву Трампа про те, що він у разі свого переобрання обіцяє жінкам повернути чоловіків на роботу, критикують одразу з трьох причин: його байдужого ставлення до коронавірусу, даремності його спроб сподобатися жінкам, оскільки вони і так не проголосують за нього, та навіть сексизм – за даними національного жіночого юридичного центру 55% робітників, які не змогли повернутися до роботи через коронавірус, були жінками.

Як і раніше, нейтральні ЗМІ повідомляють про видатних американців, які не підтримують Трампа. На цей раз пишуть про аж двадцятьох республіканських юристів, які працювали з часів Ейзенхауера до часів Буша і виступають проти Трампа.

Незалежні від основних партій засоби інформації використовують дрібні некоректності й неточності, яких багато у висловах і діях Трампа та його команди. Подаючи дрібне, як велике, в'їдливо ілюструючи його й додаючи свої припущення підтримують в частині суспільства негативний імідж Трампа.

Жук Олекса