“Біди людей в Криму – в труні він бачив” – російський політик про справжню причину, чому Путін може окупувати Україну

Володимир Путін

Як зазначив в ефірі програми “Велика п’ятниця” на телеканалі “Україна 24” російський політик Леонід Гозман президент Росії Володимир Путін не буде починати велику війну проти України заради подачі води з Дніпра в окупований Крим, однак може зважитися на цей крок заради якихось інших цілей.

За словами Леоніда Гозмана владі наплювати, як живуть люди і в окупованому Криму, і в усій Росії. Тому війну заради дніпровської води він Путін не почне.

"Він може почати війну заради якихось інших цілей, власних, для власної величі, ще для чогось, щоб вас утримати від вступу до НАТО. А біди людей, які живуть в Криму - в труні він бачив", - заявив Гозман.

Як зазначив Гозман, Путін розглядає Україну як бунтівну васальну територію і він не розглядає незалежної країни, і він ніяк не може з цим змиритися.

"Вони насилу змирилися з незалежністю колишніх країн Варшавського договору, насилу погодилися з незалежністю колишніх республік радянської Прибалтики. Є дві колишні республіки, з незалежністю яких вони ніяк не можуть примиритися - ви і Білорусь. У цьому насправді справа. Наше керівництво, на жаль, не бачить, як можна жити з незалежною Україною. І тому проблеми вони не вирішують нормальним шляхом, а говорять зверхньо "через губу", що "це для нас червона лінія". А яке діло Україні до твоїх червоних ліній? З якого дива ти пояснюєш людям, що їм можна робити, а що не можна?"