Завершився конкурс “Дитяче Євробачення 2020”: яке місце зайняв представник України (Відео)

У пісенному конкурсі “Дитяче Євробачення-2020”, який відбувся у Польщі, перемогу здобула одинадцятирічна виконавиця з Франції Валентина Тронель з піснею “J’imagine”. Представник від України Олександр Балабанов посів 7 місце.

Як зазначено на сайті Євробачення, за результатами голосування журі і глядачів пісня Тронель “J’imagine” отримала рекордні 200 балів.

Представник України Олександр Балабанов посів сьоме місце з піснею “Відкривай”. Він отримав 106 балів (54 від глядачів і 52 від суддів).

Вперше “Дитяче Євробачення” проходило дистанційно через пандемію коронавірусу, цьогорічний конкурс відбувся у форматі телемосту. Зокрема на сцені троє ведучих вели фінальний концерт, утім всі виступи учасників транслювалися у записі.

Після показу виступів усіх 12 виконавців, глядачі ще раз мали змогу упродовж п’ятнадцяти хвилин проголосувати в онлайн-режимі за своїх фаворитів. Після цього бали від професійного журі й нараховані в результаті онлайн-голосування було об’єднано і названо переможця конкурсу.