Відомому російському актору винесли вирок у справі смертельного ДТП (Відео наживо)

Сьогодні, 8 вересня, російському кіноактору Михайлу Єфремову винесли вирок у кримінальній справі проти нього після трьох місяців слідства.

Протягом усього слідства Михайло Єфремов як визнавав провину у ДТП, так і заперечував її. Разом з адвокатом вони наполягали на проведенні екологічної експертизи автомобіля, яка могла б довести причетність або непричетність актор до місця трагедії. Втім, це прохання було відхилено і вже 3 вересня Єфремов вирішив взяти усю провину на себе.

Російський актор Михаїл Єфремов під час вистави-мюзиклу “Господин хороший” у Львові, 23 березня 2016 р. Фото Кравс ЄвгенійАдвокат Добровінський, який захищає членів сім’ї загиблого, зазначив, що єдине, чого вони хочуть – справедливого суду над Єфремовим. 

Однак, раніше старший син Захарова вимагав у актора 6, 5 мільйонів рублів компенсації.
Ввечері 8 червня 2020 року у Москві сталась моторошна аварія, у якій Михайло Єфремов у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, за версією Пресненського суду, виїхав на зустрічну полосу дороги та зіткнувся з автомобілем чоловіка. Ним став кур’єр Сергій Захаров, який від травм помер у лікарні наступного ранку. Спочатку Єфремов визнавав свою вину, пропонував кошти постраждалим та навіть хотів взяти на опікунство сина загиблого, але згодом його риторика різко змінилась. Тривалий час чоловік не визнавав своєї провини і повинен був перебувати під домашнім арештом до 22 січня 2021 року.