В Івано-Франківську триває ”Фестиваль культурного різноманіття”

фото із сайту Івано-Франківської міської ради

Проводять його у палаці Потоцьких і триватиме він три дні.

Розпочався він учора із найвидовищнішої частини програми – нічних кувань, повідомляє сайт Івано-Франківської міської ради.

Творили магію з металу майстри своєї справи Сергій Полуботько, Михайло Клочко та інші представники ГО «Свято ковалів. Їх металеве творіння з часом займе своє місце на палацовій території. Що це буде – розповімо згодом.

”Фестиваль культурного різноманіття” проходить в Івано-Франківську в рамках реалізації проєкту ”ROOTS Назад до наших спільних коренів” Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020.

Проєкт реалізується муніципалітетом міста Ботошані у партнерстві з Управлінням економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської  міської ради, Управлінням культури округу Ботошані, ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр» за підтримки ЄС.

У рамках Фестивалю заплановано показ національного одягу, майстер-класи для дітей та дорослих, національна румунська та українська музика, виставки, дегустація традиційних страв української та румунської кухні, а також виступи народних фольклорних колективів.