Українські студенти більше не отримуватимуть “червоні дипломи”: як навчатимуться тепер

Починаючи із січня 2021 року українські студенти після закінчення закладів вищої освіти більше не зможуть отримувати дипломи з відзнакою.

Рішення набуло чинності відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 29 грудня 2020 року «Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) та додатка до них». Документ підписав Міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет.

Відтепер університети України не видаватимуть випускникам «червоні дипломи». Останні дипломи з відзнакою студенти отримали у 2020 році.

У наказі, зокрема, йдеться про таке: Визначити таким, що тратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2015 року № 525 «Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка та додатків до них, зразка академічної довідки», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 травня 2015 року за № 551/26996.

Крім того, згідно з наказом, в дипломах молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра, який видається випускникам без громадянства, буде додатково зазначатися рік вступу та повне найменування закладу освіти, до якого особа вступила на початку навчання в Україні.

Також в дипломах спеціаліста та молодшого спеціаліста у графі «ступінь вищої освіти» буде вказуватись освітньо-кваліфікаційний рівень.

З повним текстом наказу ви можете ознайомитися тут:

0 0 голос
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Борис

Про студентські роки…  https://youtu.be/W7Zay7B_ZtU
Про філософа… https://youtu.be/JPiEZ5_TQ-w