Стало відомо, хто з відомих людей прийшли провести легендарного Григорія Чапкіса в останню путь (Фото+18)

Фото з вільних джерел

Сьогодні (18 червня) у Києві відбулася церемонія прощання із легендарним українським хореографом і суддею проєкту “Танці з зірками” Григорієм Чапкісом. Попрощатися із відомим танцюристом можна було в Національній філармонії України.

Фото з вільних джерел

Як інформує "Obozrevatel", проводити Чапкіса в останню путь, крім рідних і близьких, прийшли колега за творчим цехом Влад Яма, естрадний співак Павло Зібров, журналіст Дмитро Гордон. Також на церемонію прощання приїхав президент України Володимир Зеленський.

Фото з вільних джерел

Так, Яма поклав букет троянд до труни Григорія Миколайовича. Він також розповів, яким був для нього Чапкіс і чим запам'ятався.

Читайте також: У Києві попрощалися із знаменитим хореографом Григорієм Чапкісом (Відео)

Фото з вільних джерел

"Для мене це болюча тема. Тому що він людина з великої літери, справжній маестро, який любив танець, любив життя. У нього завжди горіли очі: на паркеті та за його межами. Він називав мене "мій юний друже". Це спогади, які залишаться зі мною назавжди", – зізнався танцюрист.

Читайте також: Помер легендарний український хореограф: молода дружина була поруч до останнього – невідоме із його життя (Відео)

91-річний Григорій Чапкіс і 63-річний Павло Зібров тісно спілкувалися на "Танцях з зірками", де хореограф був суддею, а співак брав участь у п'ятому сезоні в парі з Марією Шмельовою. Як запевняє артист, покійний маестро був прихильний як до нього, так і до інших знаменитостей. 

Фото з вільних джерел

Варто зазначити, що біль втрати в мережі висловлювали безліч зірок. Серед них Леся Нікітюк, яка плакала і сумувала, Наталія Могилевська, для якої Григорій Чапкіс був другом і партнером по школі танців, Монатік, котрий ділив з танцівником суддівський стіл талант-шоу, Олена Шоптенко, Тіна Кароль, Джамала, Юрій Горбунов і багато інших.