Григорій Чапкіс у реанімації: син 90-річного хореографа попросив молитися за зіркового батька

Григорій Чапкіс з сином Грегом

Він легендарний український хореограф і суддя шоу “Танці з зірками” Григорій Чапкіс. Його силою духу та фізичною активністю захоплювалась ледь не уся країна.  Днями стало відомо, що хореограф втретє потрапив до лікарні.

Син 90-річного знаменитості попросив молитися за здоров’я та життя його батька. В Instagram-stories 41-річний хіп-хопер, який живе та працює в Америці, опублікував світлину батька та зазначив, що йому дуже кепсько.

Читайте також: 90-річний Григорій Чапкіс потрапив у лікарню:”У мене зараз страшний переляк смерті”(Відео)

"Будь ласка, моліться за мого тата. У нього не все добре", - написав Грег. Більше син Чапкіса не повідомив жодної інформації про стан артиста.
Нагадаємо, 19 грудня Григорій Чапкіс потрапив до лікарні із двобічною пневмонією. Хореографу зробили два тести на коронавірус, результат яких був негативним. Втім, лікарі не стверджували, що зірка не підхопив COVID-19.
Напередодні Нового року суддю шоу "Танці з зірками" виписали з лікарні. Тоді син артиста говорив, що легендарному хореографу стало ліпше. Втім, 6 січня Чапкіса знову госпіталізували.
Наприкінці січня в інтерв’ю ТСН.ua Чапкіс розповів, що його стан був невтішний. А днями артист втретє потрапив до лікарні, зазначивши, що йому скувало спину і ноги.