“Геть російську з львівських кав`ярень”- чому українські круасани смачніші

Взяли приклад з “McDonald’s”: Львівська мережа кав`ярень відмовилась від російської мови
Львівська мережа кав’ярень “Lviv Croissants” взяла приклад з мережі закладів швидкого харчування: “McDonald’s” і прибрала з меню обслуговування відвідувачів російську мову – про це інформує “Твоя Україна”, посилаючись на видання “Форпост”.


“Російської мови в меню в Львівських круасанах не буде! Пояснюємо все покроково. Що сталося, чому, і що далі.
Ми встановили в мережі наших закладів термінали для обслуговування гостей. Це потрібно для можливості безконтактного замовлення. Все задля безпеки наших гостей та працівників в умовах епідемії коронавірусу.
За замовчуванням програмне забезпечення таких терміналів прописане для користування не лише українською, англійською та польською, а і російською мовами. На жаль, змінити налаштування за один-два дні ми фізично не могли. Але свідомо вирішили, що не будемо відтягування встановлення таких терміналів. Хоч і вирішили, що російської в наших закладах не буде.
Знову ж таки, сьогодні найважливіше – це здоров’я і безпека. І це правило номер один!
Надалі все просто. Російської в наших терміналах самообслуговування немає. Позиція української мови завжди була принциповою позицією мережі Lviv Croissants на всій території України, а не лише у Львові”, – повідомили в мережі кав’ярень.