Чи проходитиме у Сорочинцях знаменитий ярмарок? Влада поки не визначилася, а люди – проти

фото: Суспільне Полтава

Сорочинський ярмарок під загрозою зриву: люди проти, влада не визначилася.

Якщо епідеміологічна ситуація на Полтавщині погіршиться, Сорочинський ярмарок у Миргородському районі цьогоріч скасують, розповіли Суспільному в обласній державній адміністрації. Жителі ж Великих Сорочинців бояться завезення COVID–19 до села.

Підготовку до ярмарку розпочали 2 тижні тому – лагодять будівлі, прибирають та скошують траву. Місцеві проти того, аби гуляння проводили в умовах пандемії.

Радник голови Полтавської ОДА Олександр Костенко розповів, що перепон для проведення ярмарку немає, якщо не посилять карантин і не збільшиться кількість хворих.

Дозвіл на проведення Сорочинського ярмарку мають дати державна та обласна комісії з надзвичайних ситуацій. Це буде незадовго до заходу, пояснює заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

“Остаточної відповіді зараз немає і не може бути, оскільки у країні карантин. Кожного тижня ми отримуємо показники розповсюдження інфекції. А що стосується ярмарку, то люди будуть приїжджати з інших областей. І ситуація в тих областях матиме значення для ухвалення рішення щодо цих заходів”,  повідомляє Дмитро Лунін.