Після дострокових парламентських виборів може бути імпічмент президенту: нардеп Ірина Фріз про заяву Медведчука

Заява Медведчука про дострокові парламентські вибори – це сигнал про початок активної фази операції Кремля з повернення України під російський протекторат. В цьому контексті стає зрозумілою ініціювання ОПЗЖ конституційної кризи, а також блокування підрахунку голосів у ТВК на поточних місцевих виборах, як технології впливу на результат.

Про це свідчить меседж Медведчука про відновлення відносин з Росією та торгівлі в рамках СНД. Москва прагне вичавити Україну з ринку ЄС та відновити залежність економіки України від Росії.

Зеленський більше ніж рік воював з патріотичними силами всередині України , і тепер зіштовхнувся з ситуацією, коли проросійські сили публічно ставлять йому ультиматум та диктують рішення, що він має ухвалювати. Не виключено, що у разі оголошення дострокових парламентських перевиборів, наступним кроком стане ініціювання імпічменту президента України. Зеленський відкрив «скриньку Пандори». Тепер для нього є лише два виходи: або продовжити політику загравання з прокремлівськими силами з подальшим імпічментом та виїздом до Ростова, або зрозуміти безальтернативність співпраці з патріотичними силами України, що дозволить зберегти незалежність та суверенітет України.

Також хочу звернути увагу, що дострокові парламентські вибори призведуть до крайньої поляризації парламентських сил та підвищення градусу радикалізації в країні. Це прагнення Кремля, за яким слідує повторення сценарію 2014 року та розхитування ситуації в більшості областей України.

Переконана, що сьогодні нагальним є питання об’єднання патріотичних сил з метою збереження держави. Також це крайній час для президента, коли він може запобігти кровопролиттю в державі та не стати другим Януковичем.

Саме зараз державі потрібний круглий стіл Національного порятунку для всіх патріотичних сил, щоб запобігти руйнації всього, що було здобуто Революцією Гідності та ціною життя тисяч громадян України.