У ЗСУ назвали втрати російських окупантів Донбасу у червні

За шостий місяць 2021 року російські окупанти втратили на Донбасі 77 бойовиків, а з початку “всеосяжного” перемир’я – 652.

Про це повідомив у Твіттер прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим.

За його даними, із 77-ми знешкоджених у червні російських окупантів 33 загинули, а 44 отримали поранення і травми.

Жоден із цих бойовиків не загинув і не дістав ушкоджень у бою. Всі ці 77 російських окупантів загинули і були поранені на Донбасі через необережне поводження зі зброєю, нещасні випадки, бійки, пиятику, наркоманію, вбивства і самогубства в рядах так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

За даними прес-офіцера ЗСУ, з початку "всеосяжного перемир'я" 27 липня 2020 року до 30 червня 2021 року кількість убитих та поранених на Донбасі окупантів склала загалом 652 бойовики, найманці і кадрові російські військові.

Зокрема, у боях за час перемир'я на Донбасі загинули 9 і були поранені 7 російських окупантів. Ще 283 загиблих і 353 поранених - це небойові втрати ворога.

Втрат російські окупанти Донбасу зазнали не тільки в живій силі, а й у техніці.

Як повідомив прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим, від 27 липня минулого року до кінця червня цього року на Донбасі було знищено 13 одиниць військової техніки ворога: 1 бойову бронемашину, 7 безпілотників і 5 військових автомобілів.

Читайте також: Стали відомі втрати російських окупантів Донбасу у травні та за час “всеосяжного перемир’я”

Як повідомляла ІА "7 "Днів-Україна", раніше прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим повідомляв, що у травні цього року російські окупанти втратили на Донбасі 101 бойовика, 1 з яких загинув у бою. Решта 100 загиблих і травмованих російських окупантів були небойовими втратами ворога.