Пострілами із підствольного гранатомета ворог провокував поблизу Водяного

Минулої доби збройними формуваннями Російської Федерації було порушено мирні домовленості. Одну ворожу провокацію зі стрілецької зброї зафіксовано біля Новогригорівки.

Про це йдеться у ранковому зведенні прес-центру ООС у соцмережі. Там уточнили, що неприцільні постріли не становили загрози життю і здоров’ю українських захисників, тому вогонь у відповідь вони не відкривали.

“Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат і поранень немає”, – зазначається в повідомленні. Також у прес-центрі повідомили, що з початку цієї доби на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку противника. “Пострілами із підствольного гранатомета ворог провокував наших військових поблизу населеного пункту Водяне. На усіх інших ділянках уздовж лінії зіткнення режим припинення вогню зберігався у повному обсязі. Військовослужбовці Об’єднаних сил на провокацію з боку противника вогонь у відповідь не відкривали”, – зазначається в зведенні. “Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає”, – підсумували в прес-центрі.