“Подолав мінні поля та й вижив”: на Донеччині диверсант накинувся в окопі на українського бійця

Російський Диверсант фото зі сторінки Юрія Бутусова

Сьогодні, 24 лютого, поблизу Чермалик в український окоп заліз російський диверсант, озброєний штик-ножем. Вік кинувся на українського бійця, який перебував там на бойовому чергуванні, та поранив його в обличчя.

Про це повідомили в Facebook волонтер Мирослав Гай та журналіст Юрій Бутусов.

"Сьогодні о 13.55 український військовослужбовець знайшов солдата, озброєного ножем бойовика російських окупаційних військ на Донбасі біля села Чермалик. Найманець кинувся на нашого солдата, і встиг ножем порізати солдатську щоку. У відповідь солдат зробив постріл, куля влучила в тулуб цього безбожного тіла. Поранене тіло в російській формі передали до лікарні. Загрози життю нашого бійця немає. Встановлюються причини та обставини появи тіла на наших позиціях, та як йому вдалося подолати мінні поля та вижити.", - пише Юрій Бутусов.

Український військовий використав вогнепальну зброю, захищаючись від нападу окупанта, та поранив нападника. Наразі його затримали та надали медицинську допомогу. Загрози життю українського військового немає. 

Нагадаємо, на Донбасі загострилася ситуація. Менш ніж за дві доби унаслідок обстрілу бойовиків загинули двоє і поранені троє українських військових.