Піхотинець Андрій з чудернацьким позивним втретє відбув ротацію і на цьому зупинятись не планує

Андрій на прізвище “Торба”

Свого часу Андрія, який родом з села Володимирівка, що на Полтавщині, на строкову не взяли із формулюванням «не придатний у мирний час»…

– Сказали: «Приходь, коли війна почнеться». От я і прийшов одразу, як вона почалася, – розповідає піхотинець Андрій із кумедним позивним «Торба». Про це йдеться на сайті пресцентру ООС.

Як згадує військовослужбовець: – Чесно кажучи, про військо я давно перестав думати. Навіть не цікавився, що там в армії, які новини, чи залишилось її хоч трохи. Та і навіщо? З ким воювати? На сході – «брати», на заході – «сестри». Спокійно працював на заводі, стояв за станком. Аж тут почалося: окупація Криму, частини Донбасу. Дружина була проти, відмовляла. Я кинув усе – жінку, роботу і пішов до військкомату проситися на фронт… З тих пір життя Андрія змінилося кардинально. В тому числі й особисте. Вдруге одружився, народилась донечка. – У першому шлюбі діток не було, хоч ми і прожили з колишньою дружиною більше десяти років разом. Я вже і не сподівався, а тут он який подарунок долі! На запитання, звідки такий незвичний позивний, чоловік відповідає жартома. – Та у мене найбільше торб!, – сміється Андрій.

– Хазяйський я чоловік, коли заходимо на ротацію – ледве волочу за собою усі «пожитки». Треба ж на місці і побут для себе та хлопців облаштувати, і для «Бехи» якісь запчастини прихопити… Це прізвисько ще під час першої ротації причепилось. Тоді пройшов перше бойове хрещення, побачив і відчув, як міни розриваються в 30-50 метрах від мене… Нині чоловік змінив військову спеціальність із механіка-водія на навідника-оператора БМП-1. Це вже його третя ротація і, схоже, зупинятись «Торба» не планує.

– За роки служби я добре засвоїв, що є головною запорукою успіху хорошого піхотинця, – каже чоловік. – Добре володієш зброєю і тактикою, чітко виконуєш накази командирі, зайвий раз не висовуєшся – і бойове завдання виконаєш, і цілий додому повернешся! Звичайно, якщо командири толкові. А у нас у підрозділі саме такі!