“Окупанти готуються до нашого наступу”: захисники Кримського розповіли про ситуацію на передовій (Відео)

Від початку місяця вогонь на цій ділянці фронту ворог спрямовує на найближчі до нього позиції та по населених пунктах.

Про це повідомляє “5 канал”.

Діставшись до захисників Кримського, доводиться швидко ховатися в бліндаж. Вояки помітили в небі ворожий безпілотник. Армійці знають, як окупанти коригують вогонь за допомогою дронів. Нещодавно по їхніх позиціях поцілило понад 4 десятки мін. Коригували обстріл з повітря. Перехресним вогнем по позиціях били аж 6 мінометних розрахунків. Цілили з-за спин мирних мешканців.

"Як він тільки прилітав, одразу починався обстріл. Тільки він прилітав на дозаправку батареї, обстріл закінчувався. Він знову прилітає і знову по нас луплять. Одна батарея працювала 120-ми, а друга 82-ми. Воно там вперемішку. Бум-бум-бум! Вони близько до населеного пункту були і батареї стояли одна від одної на відстані", – пригадує військовослужбовець Федір.

Вояки натиск витримали. Кажуть, в такі моменти головне чітко виконувати накази й ховатися. Своєчасно подбали щоби було де. Ще влітку облаштували надійні укріплення.

"Кожен старається для себе. Кожен старається не для когось, а для себе. Всі розуміють, що це наш дім. Кожен з хлопців називає на свою позицію: "Я йду додому!". А дома як може бути? Тільки комфортно, тепло і затишно", – акцентує увагу військовослужбовець Станіслав.

Значно більше армійці хвилюються, коли боєприпаси пролітають повз них та влучають по цивільних. За минулий тиждень окупанти обстріляли мирних мешканцях Кряківки, Причепилівки та Нижнього.

"152-гі працювали і 122-гі. Там нормально ковиряли їх", – зауважує Федір.