Окупант закликає йти служити до війська псевдо республік в Україні: подробиці

27 серпня на переважній більшості ділянок відповідальності українських підрозділів обстрілів не зафіксовано. Наші військовослужбовці дотримуються режиму тиші та перебувають напоготові дати відсіч у разі загрози їхньому життю чи здоров’ю.Ми нулої доби у районі проведення операції Об’єднаних сил, зафіксовано 1 факт порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Зокрема, поблизу Авдіївки ворог здійснив кілька пострілів з підствольного та ручного протитанкового гранатометів.

Бойових втрат, внаслідок ворожих пострілів, немає. Від початку поточної доби, 28 серпня, на усіх ділянках фронту спостерігається тиша, порушень повного та всеосяжного режиму припинення вогню не зафіксовано.

За даними розвідки Об’єднаних сил, підрозділи збройних формувань РФ на Донбасі продовжують нести втрати особового складу. З моменту початку повного і всеосяжного режиму припинення вогню від 27 липня ворожі підрозділи втратили 21 особу померлими і 29 пораненими та травмованими. Всі втрати небойові. Серед них підриви на власних вибухових пристроях, самогубства, передозування наркотиками та алкоголем. Також продовжують мати місце нестатутні взаємовідносини, ДТП та самовільне залишення місця служби.Морально психологічний стан у ворожих підрозділах вкрай низький. До цього додається суттєва неукомплектованість особовим складом. Цю проблему окупанти хочуть вирішити використавши потенціал мирного населення чоловічої статі, та залучити їх до контрактної служби, але безуспішно.Агітаційна кампанія і заклики йти служити до війська псевдо республік не викликала довіри у місцевих мешканців і повністю провалилася.Тепер окупаційна влада, вирішила провести осінній призов громадян на строкову службу і набрати десять тисяч новобранців. Така новина не отримали підтримки у мирних мешканців окупованого Донбасу, не дивлячись на те, що незаконна влада обіцяє, що новобранці будуть служити тільки в пунктах постійної дислокації і займатимуться охороною об’єктів, несенням вартової служби і виконанням господарських робіт. Але окупанти довіри у людей Донбасу не мають і служити їхнім ватажкам ніхто не бажає. Тому ідея набрати до своїх підрозділів аж десять тисяч строковиків під зривом.

Агітаційна кампанія і заклики йти служити до війська псевдо республік не викликала довіри у місцевих мешканців і повністю провалилася.Тепер окупаційна влада, вирішила провести осінній призов громадян на строкову службу і набрати десять тисяч новобранців. Така новина не отримали підтримки у мирних мешканців окупованого Донбасу, не дивлячись на те, що незаконна влада обіцяє, що новобранці будуть служити тільки в пунктах постійної дислокації і займатимуться охороною об’єктів, несенням вартової служби і виконанням господарських робіт. Але окупанти довіри у людей Донбасу не мають і служити їхнім ватажкам ніхто не бажає. Тому ідея набрати до своїх підрозділів аж десять тисяч строковиків під зривом.