“Невдовзі мав відзначати 44-річчя”: на Тернопільщині 14 липня оголошено Днем жалоби через втрату бійця на Донбасі

14 липня – на території Збаразької територіальної громади – День жалоби.

У зв’язку із загибеллю старшого солдата 24-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Яськіва Володимира Богдановича, жителя села Великі Бірки Тернопільського району Тернопільської області, під час виконання службових обов’язків у зоні проведення операції об’єднаних сил, на території Тернопільської області – 14 липня 2021 року оголошено Днем жалоби.Також на знак скорботи за загиблим у День жалоби просимо приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території територіальної громади.Обмежено проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Нагадаємо, як повідомили у 24 ОМБр імені короля Данила 9 липня 2021 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Золоте, загинув старший солдат Яськів Володимир Богданович.

Зокрема, як йдеться на сайті бригади Володимир знаходився на чергуванні та вів спостереження за противником, коли окупанти почали масований обстріл з великокаліберних кулеметів, гранатометів, протитанкових керованих ракет та мінометів 82-го калібру.

"Ворогу була надана адекватна відповідь з дозволених засобів озброєння для придушення вогневих точок противника. Але під час зміни позиції старшим солдатом Яськівим сталося непоправне...ворожий снайпер смертельно поранив Володимира. Характер поранення виявився несумісним з життям.Побратими та командування підрозділу, де Володимир Богданович проходив службу вже півтора роки, згадують його як порядного, сміливого, працьовитого та кваліфікованого військовослужбовця, який завжди проявляв розумну ініціативу та був надійною підтримкою для своїх командирів."

Володимир Богданович Яськів народився 29 липня 1977 року і був родом з селища Великі Бірки, що на Тернопільщині. Невдовзі мав відзначати своє 44-річчя.

https://www.facebook.com/24th.brigade/