На адмінкордоні з Росією викрадено українського солдата

Фото ілюстративне

У суботу, 30 травня, поблизу півострова Чонгар на адмінкордоні з окупованим Росією Кримом зник український військовослужбовець.

Про те, що військовослужбовець зник з посту, повідомили у Військовій службі правопорядку 30 травня. Нині цю інформацію доповнив військовий журналіст Юрій Бутусов на своїй фейсбук-сторінці. 

“30 травня близько п’ятої години ранку в районі півострова Чонгар під час несення служби на спостережному посту було виявлено відсутність військовослужбовця одного з підрозділів Збройних сил України.

За попередньою інформацією, військовослужбовець під час несення служби був викрадений. Неподалік наглядового поста були виявлені сліди боротьби з невідомими особами.

Імовірність добровільного переходу Добринської на сторону противника відсутня, зазначає журналіст.

Окрім того, приблизно о 10 ранку представник російських спецслужб дзвонив в батальйон, і уточнював особисті дані солдата. Противник буде оформляти Добринської як такого, що нібито порушив кордон Росії.

Наразі вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення місця знаходження військовослужбовця, а матеріали щодо даної події оперативно передані до правоохоронних органів”.