Яка ситуація біля кордонів України: у США опублікували розташування окупаційних військ (Карта)

Американський журнал Foreign Policy показав, де саме розташовані війська держави-агресорки станом на другу половину грудня. Видання посилається на карту, яку Міноборони розсилає союзникам України.

Американський журнал показав, де саме розташовані війська держави-агресорки станом на другу половину грудня. Видання посилається на карту, яку Міноборони розсилає союзникам України.

Яка ситуація біля кордонів України

На опублікованій карті видно, як Росія зосереджує свої сили біля кордонів України. На території Білорусі, наприклад, розмістили авіаційні частини, танковий батальйон та мотопіхотні підрозділи. Зазначимо, що Росія не виключає розміщення ядерної зброї в Білорусі. У Москві пригрозили, що все залежатиме від реакції США та НАТО на "гарантії безпеки".

У Курській області, яка межує з Сумщиною, облаштували табір з бойовою технікою та різним озброєнням. Крім цього, на східний кордон України перекинули близько 10 батальйонних тактичних груп. Схожа ситуація й на Півдні. В окупованому Криму перебуває підрозділ з ракетними установками "Іскандер". Туди їх відправили з Владикавказу.