Бойовики на межі ділянки розведення відкрили вогонь з артилерії з-за спин мирних мешканців Донбасу (Фото)

Наслідки ворожого обстрілу 2 червня. Фото – штаб ООС

Російські окупанти ввечері 2 червня обстріляли позиції ЗСУ з мінометів, розміщених на межі ділянки розведення, а також із гармат 152-го калібру, розташованих біля житлових будинків.

Про це повідомляє штаб ООС.

Як ідеться в повідомленні, всі ці цілеспрямовані провокації бойовики вчинили на Донецькому фронті.

“Зокрема, агресор вів вогонь з північної частини села Новоласпа, звідки випустив 13 мін 82-го калібру. В той же час, розмістивши поруч з будинками мирних мешканців Староласпи 152 мм артилерійські системи, ворог здійснив три постріли в бік оборонців Старогнатівки. Таким чином, збройні формування РФ, сховавшись за спинами дітей і жінок, вкотре продемонстрували своє істинне окупаційне обличчя… 

Окрім цього, російські найманці розмістили міномети калібру 82 мм на межі ділянки розведення №3 «Петрівське» та обстріляли позиції Об’єднаних сил неподалік Богданівки. Загарбники, без сумнівів, мали на меті примусити наших захисників відкривати вогонь у відповідь, щоб у подальшому звинуватити українських військовослужбовців у порушенні існуючих домовленостей”, – сказано в повідомленні штабу ООС.

Там наголосили, що  Об’єднані сили ніколи не вели, не ведуть і не будуть вести вогонь по будинках мирних жителів та цивільній інфраструктурі – така поведінка притаманна виключно окупаційним військам. Тому Об’єднані сили на провокації не піддалися, вогонь у відповідь не відкривали.

“Цілком очевидно, що такі підступні дії збройні формування РФ свідомо здійснюють напередодні робочої зустрічі Тристоронньої контактної групи з метою дискредитації Збройних сил України”, – наголосили в штабі ООС.