Разом до перемоги: як виробник харчової алюмінієвої упаковки СтудіоПак допомагає ЗСУ

Українські військові вже понад 180 діб героїчно обороняють нашу країну від агресії рф. Жертвуючи собою, вони, звичайно ж, потребують всебічної підтримки, зокрема, мають бути нагодованими.

Адже сита армія – то сильна армія. Розуміючи це, український виробник одноразових алюмінієвих контейнерів StudioPack один з перших в Україні, хто безоплатно надав 3 000 000 одиниць своєї продукції для волонтерських потреб.

Компанія СтудіоПак «на передовій» громадських ініціатив

Після 24 лютого виробник упаковки з алюмінієвої фольги фактично призупинив діяльність. Та не активну громадську діяльність! Олександр Мартін, раніше завідувач виробництвом СтудіоПак, наразі займається волонтерською діяльністю. Фонд Без меж та СтудіоПак спільно організовують доставку гуманітарної допомоги військовим, парамедикам, теробороні, поліції, працівникам метро, біженцям. Щоразу демонструючи, що допомогти ЗСУ і наблизити перемогу України може кожен, навіть без зброї в руках.

СтудіоПак повністю відновив роботу

Зі звільненням Київщини від російської окупації, підприємство відновило роботу й наразі пропонує одноразову упаковку за спеціальними цінами для волонтерів!

Харчові контейнери та кришки до них.

Картонну упаковку для їжі.

Харчову фольгу та плівку в рулонах.

Упаковка вітчизняного виробництва найкращим чином зберігає продукти харчування до моменту споживання.

Наразі СтудіоПак studiopak.ua виробляє харчові контейнери для ЗСУ різної конфігурації та місткості, замовити які зі знижкою можуть волонтерські організації – як клієнти компанії, так і нові фонди, підтвердивши свій статус.

Щодо оптової та роздрібної закупки одноразової харчової упаковки для волонтерів звертайтесь за телефоном +380 (50) 601 47 07.