Україна може вимагати заборони входу російських військових кораблів у Чорне море

Після відкритої агресії Росії, Україна може вимагати перегляду конвенції Монтре, що регулює режим входу до Чорного моря військових кораблів, зокрема заборони входження російських військових кораблів у акваторію моря.

Про дев’ять пунктів міжнародно-правової, економічної, військової протидії агресору йдеться у заяві УНП, у зв’язку із визнанням РФ “незалежності” ОРДЛО.

У документі наголошується на тому, що російська агресія повертає “закони джунглів” у міжнародну політику і українській владі варто врахувати цей факт.

“Всі остаточно переконалися: Росія діє за “законом джунглів”. І так діяти їй дозволяють. Занадто м’яка позиція Заходу щодо Росії дійсно провокує Кремль до агресії. Тому Українська влада має приймати швидкі рішення, щоб зупинити агресора. Такі рішення є.

 • Перше, що варто зрозуміти українській владі, Москва юридично визнала себе окупантом. Це факт. І саме цей факт з точки зору міжнародного гуманітарного права покладає УСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за тимчасово окуповані території, за цивільне населення на окупанта. Мінські домовленості втратили свою чинність. І про це треба відкрито говорити нашим союзникам. Так само, як немає змісту зустріч з агресором у Нормандському форматі, бо цей формат був лише надбудовою Мінська. Україні потрібні нові гарантії і нові формати.
 • Друге, варто розуміти - Москва ніколи не припиняла війну проти України. І не припинить. Сьогодні цю війну називають модним словом “гібридна”, хоча це не змінює суті. Економічна, інформаційна і гаряча війна - це завжди втрачені вигоди для української держави і втрата життів українських громадян. Без України, її ресурсів, людського та економічного потенціалу неможливий новий СРСР. Тому Москва у теперішньому вигляді буде завжди прагнути знищити незалежну Україну. Це позиція Московської імперії, яка не змінювалася століттями.
 • Третє. Політика Зеленського "ні миру, ні війни", розведення військ, створення “міністерств миру” призвели до втрати частини української території у так званих “сірих зонах”. І цей процес буде продовжуватися, якщо намагатися умиротворити ворога. Москва вже окупувала український Крим, частину українського Донбасу. І це лише початок".

У документі також подається план конкретних дій, які мала негайно впроваджувати в життя українська сторона.

"ЩО РОБИТИ? Україна має НЕГАЙНО діяти :

 1. Розірвати всі економічні, політичні, дипломатичні, культурні, освітні, спортивні та інші контакти з Московією! Будь-яка торгівля з окупантом має бути заборонена. Дипломатичні, культурні представництва Московії в Україні мають бути закриті, а їх працівники вислані з України.
 2. На офіційному рівні заборонити купівлю російського газу та нафти будь-яким суб’єктам підприємництва. Українського газу вистачає для українських теплокомуненерго. Підприємства мають закуповувати газ та нафту в країн-партнерів. Це дорожче, але свобода коштує більше. Хто торгує з Московією – ворог України.
 3. Заборонити діяльність усіх економічних фінансових та нефінансових структур, пов’язаних з Росією. В Україні не може бути жодного російського банку в умовах війни та агресії.
 4. Припинити будь-які виплати з українського бюджету, які йдуть на окуповані території. Москва згідно міжнародного права тепер повністю несе відповідальність за окуповані території. Фінансувати окуповані території – це фінансувати Московію.
 5. Припинити постачання електроенергії, газу, води та нафтопродуктів на окуповані території, які його отримують безкоштовно. Досить дотувати ворога. Розпочати економічну та політичну блокаду Придністров’я з вимогою включення цієї території до складу Молдови і виведення російських військ.
 6. Вимагати від США та Великобританії виконання всіх норм Будапештського меморандуму. Зокрема, запровадити системні санкції проти всіх секторів економіки. Ініціювати виключення Росії з усіх міжнародних організацій. Вимагати заборони заходу російським суднам у порти.
 7. Вимагати перегляду конвенції Монтре із забороною заходу у Чорне море військових кораблів РФ, як учасника конфлікту, що загрожує усьому Чорноморському регіону. Ініціювати блокування активів усіх російських громадян, пов’язаних з режимом Путіна. «Нового Гітлера» не здолати санкціями, з яких він сміється.
 8. Оголосити в Україні військовий стан, нарешті перевести економіку на військові рейки. Частина української землі окупована, Україна має готуватися її повернути.
 9. Підписати прямі договори про військову співпрацю з США, Великобританією, Канадою, Польщею, Литвою, Швецією, зважаючи на де-факто проросійську позицію окремих членів НАТО. Зокрема, Німеччини та Франції. Треба посилювати співпрацю із справжніми союзниками".
0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
даяце

я не знаю хто цю х.йню написав , але такі козли як цей роблять в Україні зраду в першу чергу , таким словесним поносом країну ввергають в хаос і викорчовують мозги зовсім необізнаним , закрий рота – дірьмо !