Життю побитого під Варшавою небезпека не загрожує

4Життю 52-річного українця, якого 3 травня побили у населеному пункті Глоскув під Варшавою, не загрожує небезпека. Не підтвердилась також інформація, поширена раніше у польських та українських ЗМІ, що чоловіка побили битами кілька поляків, розповіла в коментарі власному кореспондентові «Укрінформу» керівник консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса.

Консул заявила, що зараз життю побитого українця ніщо не загрожує. Після операції він отямився, але ще не може говорити. І лікарі не дозволяють правоохоронцям допитати його, як потерпілого.

Як повідомила український дипломат, напередодні посольство України отримало офіційну відповідь від районної прокуратури міста Пясечно, в якій зазначається, що за фактом побиття однією невідомою особою українця 3 травня у містечку Глоскув, відкрито кримінальну справу. Особу, яка побила чоловіка, і її громадянство поки не встановлено. Прокуратура опитала двох інших українців, які були поряд з потерпілим у той день на вулиці, однак їхні свідчення відрізняються, що не дає змоги встановити особу, яка напала на чоловіка.

Вона поінформувала, що консульський відділ посольства України надає сприяння родині потерпілого у позачерговому отриманні польської візи у консульстві РП в Луцьку. Очікується, що вже у вівторок вони зможуть прибути до Варшави, аби провідати близького родича.

Про побиття українця повідомлено також головне управління Національної поліції у Тернопільській області, де проживає потерпілий громадянин України, та місцеве управління Державної міграційної служби.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook