Усі постраждалі в аварії на залізничному переїзді при свідомості – МОЗ

aVariaPotyagЯк ідеться в інформації щодо стану постраждалих внаслідок зіткнення потягу з маршрутним автобусом у Сумській області, у лікарнях обласного центру інтенсивну медичну допомогу надають шістьом постраждалим внаслідок аварії у Білопільському районі Сумської області.

«П’ятеро жінок отримують лікування в Сумській обласній клінічній лікарні та одного підлітка – в дитячій. Усі хворі знаходяться у свідомому стані. Стан здоров’я двох постраждалих середньої важкості, чотирьох – важкий, але стабільний», – зазначив начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Петро Павлюк.

Читайте також. Мінімум 12 жертв: автобус зіштовхнувся з поїздом

Читайте також. Стан постраждалих в ДТП на залізничному переїзді – офіційна інформація

За його словами, організацію надання медичної допомоги контролював Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Качур.

«Нині лікувальні заклади повністю забезпечені необхідним запасом медикаментів та крові. Більше 30 жителів області здали кров для потерпілих. Постраждалим надається увесь комплекс лікувальних послуг», – підкреслив посадовець.

Читайте також. Трагічний залізничний переїзд був належно обладнаний – влада (Відео)

Читайте також. Уряд дасть родинам загиблих у ДТП на Сумщині 100 тисяч гривень

Постраждалі отримали численні травми грудної клітини, мозку, переломи кінцівок та внутрішні кровотечі, але завдяки кваліфікованій допомозі медичних працівників області їх стан здоров’я вдалося стабілізувати.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook