Справа Шеремета: розслідування журналістів може спричинити прорив у розслідуванні вбивства (Відео)

Павло Шеремет прискіпливий у світломуЖурналісти «Слідство.Інфо» оприлюднили розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Прем’єра фільму відбулась 10 травня.

Уже сьогодні у Національні поліції заявили, що авторів фільму викликають на допит, бо чимало фактів, зібраних журналістами, зацікавили слідство.

Так, на 12 годину 11 травня глава Нацполіції Сергій Князєв зібрав всю слідчу групу Національної поліції у справі щодо вбивства Павла Шеремета.

За підсумками цієї наради, як заявив глава МВС, вирішили допитати авторів фільму та Ігоря Усименка, який в 2014 році працював в СБУ і фігурує у фільмі.

«Прибираючи емоції, багато фактів у цьому розслідуванні нас зацікавили – й ми викликаємо на допит авторів, а також Ігоря Устименка», – сказав Аваков.

Читайте також: Майже чверть мільйона гривень обіцяють за допомогу у розслідуванні вбивства Шеремета

Павла Шеремета, нагадаємо, в липні 2016 року вбили в його авто по дорозі на роботу. Вибух розслідують досі, однак про конкретних затриманих наразі не йдеться.

Наведені у фільмі дані є результатом розслідування журналістів проекту Громадського «Слідство.Інфо» спільно з колегами із міжнародної мережі журналістів-розслідувачів OCCRP.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook