Прес-конференція Порошенка та виклики для львівської влади

Адріан Фітьо. Фото - Микола Тис, ZIK

Андріян Фітьо. Фото — Микола Тис, ZIK

Чи буде колись місцева влада публічно звітувати так, як це регулярно робить на прес-конференціях Президент України? — таким питанням задався економічний та політичний оглядач, експерт у сфері аналітичних систем, експертних оцінок Андріян Фітьо.

Прес-конференція Порошенка та виклики для львівської влади

У нелегкий, дуже нелегкий для України час Петро Порошенко провів свою чергову прес-конференцію. До речі, захід докорінно відрізнявся від шоу, що влаштовує Володимир Путін в РФ. Простота у всьому — і це приємно відзначити. Звичайно, не усі відповіді на поставлені запитання задовольнили пересічних українців, не беручи до уваги вже політичних та економічних експертів, аналітиків. Дещо залишилось, так би мовити, за лаштунками, а на дещо взагалі не було дано прямої відповіді. Загалом все це дійство викликало, особисто в мене, більше позитивні емоції, а ніж негативні. Впевнений, зорієнтований на суттєве нарощення обороноспроможності, соціальні та економічні здобутки наш Президент надихає на те, щоб кожен із нас віддавав себе на служіння Вітчизні. В такі важкі часи для країни важливий сам факт відкритості, відвертості та публічності.

«Я не байдужий до України» — відповів на запитання Соні Кошкіної («Лівий берег») Президент Порошенко, і я йому вірю. Але суттєві тривоги закрадаються, коли дивишся на буденні реалії господарювання на місцях. Для прикладу, на Львівщині. Чи готова «наша» влада так само впевнено, з безліччю незручних запитань публічно звітувати перед громадою. Як каже один мій колега, кишка в них тонка та голос тремтячий, і мали вони громаду з її конституційними правами в одному місці.

Так от собі і міркую: дочекаємось колись, коли публічно перед журналістами та громадськими активістами будуть звітувати перші особи — голови обласної адміністрації та ради, їх заступники, — чи і надалі вони будуть жити за принципами: «тихо прийшов, тихо пішов». Та й керівництву територіальних громад, міст, сіл та селищ варто взяти регулярне публічне звітування за основу своєї діяльності.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook