«Ризикуючи власним життям хлопчик спас друга» — деталі пожежі на Тернопільщині, що сталась під час репетиції різдвяної вистави (Відео)

Скріншот відео

Скріншот відео

Життя одного із хлопчиків під час пожежі в Угринові  на Тернопільщині врятував його товариш.

Два тижні тому там тяжких опіків від вибуху газу зазнали восьмеро дітей. Один з хлопчиків, опритомнівши, розказав, як, ризикуючи життям його врятував товариш. Сам рятівник про це мовчав, йдеться у випуску ТСН.16:45 за 17 січня 2020 року.

Рятівнику Сергія – п’ятнадцять, він витягнув з палаючого клубу Сергія тринадцятирічного. Того кинуло вибухом під сцену.  Хлопцеві непросто згадувати той вечір — усі вибігали з клубу наче живі смолоскипи. Він першим зумів вискочити з приміщення, але згадав, що хтось лежав під сценою. «Повернувся до клубу, мене ніби не хотіли потім пускати, я цього відштовхнув», – пригадує юнак.

Клуб усередині горів, Сергій сам горів, але таки знайшов під сценою лежачого товариша. Хапнув його за капюшон куртки і потягнув до виходу. Про свій вчинок нікому не розповідав. «Це вже розповіла мама того хлопця, ми не знали, він значить пам’ятав, бо він зразу покликав мене в реанімацію, хотів подякувати. Щоб передати Сергійові, бо каже, якщо би не він, моживо і помер», – розповідає мама рятівника.

Загалом усі восьмеро дітей мужньо переносять свій стан. Одного найтяжчого, з опіками половини тіла, доправили до Києва в опіковий центр. Решта у хірургії місцевої лікарні. Кожного упродовж двох тижнів оперують. Найважче батькам, які не відходять від дітей ні на мить, і лиш моляться, щоб не ставало гірше. Деталі — у сюжеті ТСН:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook