«Онкологія крупним планом»: у Тернополі навчають справлятись із серйозними захворюваннями (Відео)

Скріншот відео

Скріншот відео

Як попередити виникнення онкозахворювань і що робити, якщо їх виявили – про це розповідали на онкосемінарі для студентів у Тернопільському національному педуніверситеті. Його організували представники Всеукраїнського благодійного фонду «Великі серця» та громадської організації «Амазонки Тернопілля» під час Всеукраїнського медіасоціального проєкту «Онкологія крупним планом».

Про це розповів координатор проєкту Олександр Коркоїл.

Такі семінари, каже Олександр Коркоїл, вже провели в Чернівцях, Києві, також планують провести в Івано-Франківську та 15-го лютого хочуть організувати онкосемінар для хворих дітей та їх батьків у Сумах.

За словами Олександра Коркоїла, Всеукраїнський благодійний фонд «Великі серця» – це волонтерська організація, яка діє 6 років. Вона допомагає втілювати в життя мрії онкохворих дітей. Проєкт цього фонду «Онкологія крупним планом» – спрямований на те, щоб поінформувати населення про необхідність вчасного виявлення та лікування онкології. «Амазонки Тернопілля» – це громадська організація, яка об’єднує та надає психологічну допомогу жінкам, у яких є або були онкозахворювання, — каже її керівниця Марина Орап.

Докладніше — у сюжеті UA:Суспільне Новини

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook