МОК виніс жорстке рішення не на користь російських спортсменів: подробиці

1509492125_1Російським спортсменам дозволяється брати участь в Олімпіаді 2018 року в Пхенчхані тільки під нейтральним прапором при дотриманні ряду жорстких умов, повідомляє LIGA news.

Закінчилося засідання виконкому в Лозанні, в ході якого прийнято рішення після проведеного розслідування двох комісій на чолі з Денисом Освальдом і Самуелем Шмідтом. Вони були створені після розслідування незалежної комісії WADA під керівництвом Річарда Макларена.

Комісії займалися перевіркою допінг-проб учасників Олімпійських ігор в Сочі, а також причетністю співробітників Міністерства спорту Росії до можливого приховування позитивних допінг-проб.

Виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК), що складається з представників 14 країн, відсторонив збірну Росії від участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року. Про це заявив президент організації Томас Бах на прес-конференції.

При цьому «чисті» російські спортсмени можуть бути допущені до Ігор і виступити під нейтральним прапором, якщо буде доведено, що вони не застосовували допінг.

Крім цього екс-міністр спорту Росії Віталій Мутко і його колишній заступник Юрій Нагорних назавжди усунені від участі у всіх майбутніх Олімпіадах в будь-якій якості. Під участю розуміється, що Мутко і Нагорних ніколи не будуть акредитовані на Олімпіаду як офіційні особи.

Діяльність Олімпійського комітету Росії (ОКР) припинена через «наявності в Росії системи порушення антидопінгових правил МОК». Припинено членство президента Олімпійського комітету Росії (ОКР) Олександра Жукова в МОК.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook