Лідери «Школи відповідального служіння» з Тернопільщини відвідали Львів

 

фото із сайту парафії УГКЦ Скали-Подільської

фото із сайту парафії УГКЦ Скали-Подільської

У місті Лева відбулась профорієнтаційна зустріч для молодіжних лідерів та активної парафіяльної молоді УГКЦ із селища  Скала-Подільська, що на півдні Тернопільщини. 

- Найбільшою цінністю, яку отримали наші старшокласники – це профорієнтаційна зустріч в Українському Католицькому Університеті (УКУ) з ректором, о.Богданом Прахом, -розповідає для «ІА 7 Днів-Україна» священик зі Скали-Подільської о.Василь Германюк. — Він знайшов час для тінейджерів, щоб поділитися інформацією про новітні професійні потреби і багатогранні пропозиції, які надає даний виш. Ми роздивились територію  сучасного закладу, для нас влаштували також пізнавальну екскурсію центром міста та зустріч із психотерапевтом Володимиром Чупріним, яка проходила у підвальному приміщенні Преображенської церкви. Зустріч відбулась завдяки сприянню о.Ростислава Пендюка, голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ. Психолог провів бесіду і вправи на тематику правильного розуміння стереотипів сучасних реалій життя, що є надзвичайно корисним знанням для юних лідерів, які працюють з дітками на парафії.

Молодій команді також запам’ятались імпрези вільної прогулянки колоритним вечірнім Львовом, перегляд фільму на великому екрані кінотеатру та катання на ковзанах у розважальному центрі «King Cross».

Організатором пізнавальної поїздки до культурної столиці України став священик Скали-Подільської о.Василь Германюк. Поїздка відбулась у рамках проекту Школи відповідального служіння «Блаженні милосердні» у співпраці між РО «Парафія Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ смт Скали-Подільської» та БО «Львівська освітня фундація». Василь Германюк — молодий священик, який започаткував Бгослужіння в Інстаграмі і проводить їх двічі на день. Він активно працює з молоддю, залучає її до цікавого парафіяльного життя і разом з активними молодими парафіянами бере участь у різноманітних релігійних конкурсах і імпрезах.

фото із сайту УГКЦ Скали-Подільської

фото із сайту УГКЦ Скали-Подільської

Разом зі своїми земляками Львів відвідали  християнські аніматори УГКЦ Скали-Подільської, Наталія Кульчицька, директори селищного будинку культури та Євген Шпак, директор краєзнавого музею селища.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook