Поліцейський «бермудський трикутник» у центрі Львова

374212272Нова поліція і громадяни страждають від залишків «ментів», котрі встановлюють свої правила

Бермудський трикутник відомий тим, що там безслідно зникали кораблі. В одному з райуправлінь львівської поліції так само безслідно зникають заяви громадян.

29 червня цього року, серед білого дня, у самому центрі Львова, на очах 3 неповнолітніх дітей було скоєно хуліганський напад на мою дружину, яка отримала легкі тілесні ушкодження. На місце події прибув екіпаж 109 Патрульної поліції Львова.

Після бійки моєю дружиною та мною були написані відповідні заяви про нанесення тілесних ушкоджень у Галицький відділок поліції м. Львова. Далі почалося найцікавіше. На місце події прибув «дах» нападника, а саме слідчо-оперативна група Галицького ВП, яка, не вчинивши жодної слідчої дії! відібрала заяви всіх учасників бійки (а саме три заяви!) у працівників Патрульної поліції. Екіпаж 109 почав супроводжувати потерпілих до травмпункту на вул. Топольній, а слідчо-оперативна група пообіцяла зареєструвати всі заяви у Галицькому ВП.

Управління Патрульної поліції м. Львова підтвердило факт передачі заяв працівникам слідчо-оперативної групи Галицького ВП. Це зафіксовано і на камери екіпажу 109.

У цей самий день було зареєстровано лише дві заяви, а моя (написана на бланку Патрульної поліції) безслідно зникла за невідомих обставин, тобто «успішно» не доїхала до чергового. 30 червня цього року я написав та особисто зареєстрував вже нову заяву, яка і була внесена у ЄРДР.

Оскільки моя заява від 29 червня була умисно не зареєстрована працівниками слідчо-оперативної групи Галицького ВП (один з них візуально дуже подібний на слідчого Галицького ВП Кулика І.С.) з метою «зам´яти» даний інцидент, я почав 30 червня та 1 липня особисто звертатися безпосередньо до начальника Галицького ВП п. Біласа А.І., до слідчого Кулика та до чергових. Всі вони усно підтвердили відсутність моєї заяви від 29 червня і в журналі обліку, і у матеріалах проваджень. Було розпочато службову перевірку по даному факту.

Таким чином слідчі Галицького відділку поліції вигадали нову слідчу дію – відбір заяв у патрульних, яка має на меті подальшу фальсифікацію кримінального провадження.

Після проведеної роботи керівник Патрульної полції м.Львова п. Антон Пузиревський особисто запевнив мене, що всі заяви інспектори Патрульної поліції будуть в обов’язковому порядку особисто реєструвати у відділках поліції з метою недопущення подібних ганебних інцидентів!

Голова Львівської правозахисної спілки «Галичани»

Роман Мов’як

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook