«Намалюю тобі зорі»: Антимонопольний комітет України перевіряє готелі, які «малюють» собі зірки

Фото: АМКУ / Facebook

Фото: АМКУ / Facebook

Деякі українські готелі «малюють» собі зірки, не маючи на це відповідних повноважень, стверджують у відомстві.

 Територіальні відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) почали розслідування відносно самовільного надання собі зірок готелями в низці туристичних міст.
Про це на брифінгу сказав голова АМКУ Юрій Терентьєв, повідомляє УНН у вівторок, 10 липня.
«Є один епізод, пов’язаний з ростом цін на готельні послуги перед матчем фіналу Ліги чемпіонів у Києві. Інша проблематика, яка вивчається зараз у Харкові, Дніпропетровську, в Одесі, у Львові та Києві — це питання недобросовісної конкуренції, пов’язані зі встановленням зірок на готелях. Оскільки перевірки в Харкові показали, що деякі готелі «малюють» собі зірки, не маючи на це відповідних юридичних повноважень», — розповів Терентьєв.
Як уточнив глава АМКУ, цей харківський досвід він дав доручення використовувати в інших містах, які мають великий туристичний потенціал.
Як повідомлялось раніше, напередодні фіналу Ліги чемпіонів вартість проживання в готельних номерах Києва  подорожчала в десятки, а іноді і в сотні разів.
У свою чергу, кияни запустили флешмоб, мета якого — безкоштовний прийом у себе вдома вболівальників, які приїдуть на фінал Ліги чемпіонів.
 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook