За крок до Третьої світової? Які наслідки матимуть удари західної коаліції по хімічних об’єктах в Сирії (Відео)

Ілюстраційне фото

Ілюстраційне фото

Збройні сили США, Великої Британії та Франції в ніч на 14 квітня у відповідь на хімічну атаку в сирійській Думі 7 квітня завдали ракетних ударів по сирійських військових об’єктах, пов’язаних з хімічною зброєю.

Президент Росії — союзник очільника Сирії Асада і саме завдяки російським військам у Сирії, зокрема, авіації і була скинуті хімічні бомби на Думу. Так вважає Захід на чолі зі США. Щоб зупинити Путіна і Асада у використанні хімічної зброї проти цивільних, західна коаліція і нанесла удар, який знищив три об’єкти, пов’язані з хімічною зброєю в Сирії.

Читайте також: Скандальна стаття помічника Путіна: Сурков упевнений, що ізоляція Росії триватиме століттями

Однак протистояння продовжує наростати по лінії саме Росія-США. Сполучені штати погрожують повторними ударами в разі застосування в Сирії хімічної зброї знову та готують нові санкції проти Кремля. Натмоість Росія продовжує зображати із себе «невинну жертву».

Читайте також: Президент США про авіаудари по Сирії: Місію виконано

Удари західної коаліції по хімічних об’єктах в Сирії можуть стати останніми, у разі, якщо Росія відступить від своєї лінії нагнітання ситуації, та якщо ні, то вони можуть стати ознаками початку Третьої світової війни.

Читайте також: Удари по сирійських військових об‘єктах: як відреагував світ (Відео)

Як сили Західної коаліції наносили удари у відповідь і  які наслідки це може мати для глобальної політисчної ситуації в світі -  у сюжеті Факти тижня ICTV.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook