Президент Македонії відмовився переіменовувати країну — у Скоп’є почались протести (Відео)

Президент Македонії Георге Іванов

Президент Македонії Георге Іванов

Президент Македонії заявив, що вважає переіменування країни антиконституційним. Проти переіменування і частина мешканців Македонії. У її столиці Скоп’є почались протести — люди вимагають назву країни не змінювати.

Домовленість, якої досягли глави урядів Греції і Македонії щодо переіменування балканської країни, тепер поставлені під сумнів.

«Ця шкідлива угода, яка є унікальною для історії людства, вона є недоречною і неприйнятною для мене, вона порушує Конституцію, закони і підриває державні інститути. Я не буду легалізувати політичну самодіяльність уряду «, -  заявив Президент Македонії Георге Іванов,  підкресливши, що в угоді забагато поступок Греції, пише Slobodna Evropa.

Читайте також: Греція і Македонія досягли історичного порозуміння — стала відома нова назва Македонії

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 12 червня Прем’єр-міністри Греції і Македонії під час переговорів досягли консенсусу, якого не могли знайти понад чверть століття.

Прем’єр Македонії задля вступу країни до ЄС і НАТО погодився переіменувати країну з теперішньої назви Колишня Югославська Республіка Македонія на Республіка Північна Македонія.

Змінити назву вимагала Греція, у якої є історична провінція Македонія.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook