Геращенко зреагувала на заяву окупаційної влади «ДНР» про переговори з Києвом: «Це лише марення Кремля»

Ірина ГеращенкоЖодних прямих переговорів з маріонетковими режимами Кремля на окупованому Донбасі Україна вести не буде.

Про це заявила заступник голови ВР ІРина Геращенко у відповідь на заяву так званого «глави ДНР» Дениса Пушиліна.

У  Фейсбук Геращенко написала, що у Мінських угодах немає навіть згадки про так звані «ДНР» і «ЛНР», відтак вести переговори з нелегітимними і невизнаними псевдоутвореннями Україна не буде.

«Ніякого прямого діалогу з псевдореспубліками на окупованому РФ Донбасі і легітимізаціі маріонеткових режимів Кремля — не буде.
Мінський формат — тристоронній, його учасники: Україна — РФ — ОБСЄ. РФ не посередник, а сторона , відповідальна за виконання мінських угод, безпекового, економічного і гуманітарного блоків. Під угодами стоять підписи представників трьох сторін — України, РФ і ОБСЄ. В мінських угодах немає жодного слова про «ЛНР- ДНР» і таких нікчемних абревіатур.
Там є ще дві карляки громадян захарченка і плотницького, яких в останню хвилину притяг з собою в кімнату переговорів Путін. Але хто це?
І де вони? Одне упало, друге пропало (погано , бо вони є співучасниками злочинів Кремля і ми б воліли бачити їх в суді).
Всі так звані «органи влади республік» — нелегітимні і не визнані навіть в РФ. Тому й заяви їх так званих «представітєлей», які б прізвища не були в цих людей, — це лише марення Кремля. В Мінську є запрошені від ОРДЛО, але їх статус чітко визначений — запрошені, ніякі не учасники. Й ніяких прямих переговорів з маріонетками Кремля в ці роки не було й апріорі бути не може, як би не істерила Москва.
З Кремлем, за посередництва наших міжнародних партнерів, а не з маріонетками Кремля , говоритимемо про звільнення Донбасу. Вимагатимемо звільнення Донбасу», — дослівно заявила Ірина Геращенко.

Читайте також: «Висловлюємо готовність», — окупаційна влада «ДНР» зробила несподівану заяву про переговори з Києвом (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», сьогодні вранці так званий «глава ДНР» заявив, що самопроголошена псевдореспубліка за деякими застереженнями готова вести діалог напряму з Києвом без посередників.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook