Медведчук зустрівся з ватажками «ДНР» і «ЛНР» та анонсував звільнення чотирьох українських полонених. Прізвища відомі

Вікто рМедведчук і так звані глави самопроголошених ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін та Леонід Пасічник на зустрічі в Мінську 27 червня. Фото - ТАСС

Віктор Медведчук і так звані глави самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилін та Леонід Пасічник на зустрічі в Мінську 27 червня. Фото — ТАСС

Росія зі своїми маріонетками на окупованому Донбасі вже два роки ігнорує офіційні пропозиції і вимоги України та світової спільноти звільнити українських політв’язнів Кремля і полонених на окупованій частині Донбасу, однак Путін радо підігрує своєму куму — українському політику Віктору Медведчуку, який зараз балотуєтсья до ВР.

Так звані глави самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» під час зустрічі з Віктором Медведчуком сьогодні в Мінську дали згоду відпустити чотирьох українських полонених, утримуваних бойовиками на окупованому Донбасі.

Про це, публікуючи фото з зустрічі, пише російське видання ТАСС.

Як ідеться в повідомленні, чотирьох українських полонених ватажки бойовиків мають намір передати Медведчуку 28 червня в Мінську як «жест доброї волі».

Український політик і кум Путіна Віктор Медведчук уточнив, що троє з чотирьох заручників, які завтра планують віддати йому російські окупанти Донбасу, — військові.

Соратник Медведчука по політичній партії Вадим Рабинович у Фейсбук опублікував список із чотирьох прізвищ полонених, яких завтра бойовики мають намір передати Медведчуку.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook