Зимовий чемпіонат України з велоспорту: тернополяни здобули відразу 10 медалей

велоВідразу 5 золотих, 4 срібних та одну бронзову нагороди привезли із Зимового чемпіонату України з перегонів на велотреку, що відбувався 17-21 лютого у Львові тернопільські спортсмени.

Найбільше здобутків — у тернополянина Тараса Шевчука, який тричі сходив на першу сходинку п’єдесталу пошани у командній гонці переслідування серед чоловіків, перегонах «скретч» на 40 кіл і груповій гонці на 100 кіл.

Два «срібла» він здобув у командному спринті в заїздах серед юніорів і в гонці з вибуванням серед чоловіків. У перегонах «гіт» 1000 метрів з місця Тарас фінішував п’ятим, повідомив сайт ОДА. Дві золоті нагороди здобув Владислав Щербань у гонці з вибуванням серед юніорів і командній гонці переслідування на 3 км.

Ще дві срібні та бронзова нагороди — у Анастасії Годи, яка фінішувала другою в командній гонці переслідування на 3 км та гонці з вибуванням серед жінок, а у спринті — була третьою.

До слова, змагання організували Міністерство молоді та спорту України та Федерація велоспорту України. У зимових стартах взяли участь спортсмени всіх вікових груп.