Звільнені з російського полону українці розповіли, як почуваються на рідній землі (Відео)

фото: 5 канал

фото: 5 канал

З колишніми бранцями Кремля Володимиром Балухом та Миколою Карпюком удалося поспілкуватися  кореспондентці 5 каналу Лесі Головатій.

Володимир Балух повідомив – почувається добре, але потрібна профілактика.

«Усе нормально. Лікарі сказали, що запал міцності досить великий. Дякувати Богу і батькам. Так що все буде нормально. Не сказати, що немає проблем, але все виліковне. Ще нічого незрозуміло. Ще навіть не дійшло до серця, що відбулося. Я думаю, що згодом це все відбудеться. У кого б ви не спитали, ніхто вам не скаже, що перші емоції вляглися і чи вони були взагалі… Це якийсь сон», – поділився емоціями колишній політв’язень Володимир Балух.

Читайте також: Українська влада продовжує переговори про наступний обмін ув’язненими з Росією

А Микола Карпюк переймається не так своїм здоров’ям, як станом Станіслава Клиха, якого російські спецпризначенці жорстоко катували. Тож йому спеціалізовану психіатричну допомогу надаватимуть у військовому госпіталі.

«Я вчора вийшов зі своєю сім’єю в парк Перемоги і там кияни. Всі гуляють, із сім’ями, із дітьми. Вони розмістилися на газонах. Накривають собі один одному поляни. Скрізь чисто, охайно, акуратно, культурно. І це блаженство – це Україна», – радіє Микола Карпюк.

Подробиці — у сюжеті 5 каналу:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook