Звільнена з полону журналістка Сворак розповіла про Савченко та умови обміну полоненими

6a878d71796737cbdee9de631e23cc7b1484164869

Звільнена з полону «ЛНР» Ольга Сворак зізналась, що не знайома із нардепом Надією Савченко і непричетна до її політичних ігор. Про це Сворак заявила у середу, 11 січня, на прес-конференції у Івано-Франківську, передає «Преса України».

Сворак досі є кореспондентом видання «Голос інфо». Однак на лінію розмежування,  а саме у район Луганської області, Ольга Сворак їздила для гуманітарних цілей.  Вона зізналась, що допомагала там людям, однак, що саме робила – не відомо. Щодо знайомства та нібито особливого ставлення до неї нардепа Надії Савченко колишня полонена висловилась так:

«Я дійсно перебувала у полоні «ЛНР». Моєю місією була допомога людям, які перебували на лінії розмежування. Вже коли мене обміняли і опинилась вдома, то дізналась, що стала якоюсь маріонеткою у якихось політичних іграх, про які я навіть не здогадувалась. Я перебувала у справжньому інформаційному вакуумі. Я не знала хто мене звільняє. Мене 26 числа забрали з Луганського СІЗО і на наступний день передали Рубану. Ніч я провела у підвалі, не знала до останнього моменту куди мене везуть. Якщо Савченко до цього причетна, то я їй вдячна, але… я не маю стосунку до жодних політичних баталій. І не хотіла б приймати у них участь надалі».

Читайте також: Довкола звільненої сьогодні з полону бойовиків жінки розгоряється скандал

До звільнення Сворак доклали зусиль представники ВР та місії ОБСЄ, запевнив голова Всеукраїнське об’єднання «Голос» Ростислав Гудзінський.

На питання про те, чи били її у полоні, конкретної відповіді Сворак так і не дала.

«За статтею, шпигунство, до мене не могло бути нормального відношення», - розповіла журналістка.

Читайте також: «Ще навіть важко повірити», — звільнені з полону бойовиків жінки дали перше інтерв’ю в Україні (Відео)

Під час прес-конференції помітно нервував Гудзінський, який в результаті сказав, що журналістку Ольгу Сворак, точніше її звільнення, використали на свою користь певні політичні сили, які вже починають боротьбу перед виборами.

«Можливо хтось хоче таким чином звести рахунки із пані Савченко, але ми цього напевне не знаємо. Принаймні так воно виглядало, як наближені активісти свідомо вводили в оману суспільство. Очевидно це робили для того, аби понизити рейтинг Савченко. Причетність Сворак до Савченко- маніпуляції. Ольга Сворак була внесена у списку на обміну ще в червні 2016 року. Як цивільна особа (на цьому кілька разів наголошувала сама Сворак – ред.), безумовно», — резюмував Гудзінський.

Аби потрапити у вищезгаданий список, сказав Гудзінський, у відповідні органи направляли різні запити та прохання, тому «звільнення франківської журналістки не варто вважати успіхом політиків».

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook