Звідки взялися 4 відсотки? Я старанно шукала — Ірина Бекешкіна дорікнула Зеленському за фейкову соціологію

йНа заяву команди Президента Зеленського про потребу у дострокових парламентських виборах до Верховної Ради, мовляв, рейтинг парламенту становить усього 4 відсотки, відгукнулася директор фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» Ірина Бекешкіна.  

Згідно з останнім опитуванням групи «Рейтинг», рівень довіри до Верховної Ради становив 12%. Звідки взялася цифра у 4% довіри до Верховної Ради та до чого тут Конституція України? Такі запитання виникли в директора фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» Ірини Бекешкіної, коли вона побачила заяву Володимира Зеленського на офіційному сайті глави держави.

«Читаю на сайті Президента України: «Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень». Я так розумію, що в офіційних документах мають бути точні цифри. То в мене питання: звідки взялися 4%?» – написала в себе на сторінці Facebook Бекешкіна.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook