Зведений окупантами Керченський міст завалився: цілий проліт плаває в морі (Фото)

ф8Міст через Керченську протоку до окупованого РФ Криму, зведений російськими окупантами, починає руйнуватись іще недобудованим.

Так, 3 жовтня завалилась опора мосту, який російські окупанти будують для залізничного сполучення. У результаті в морі опинився цілий проліт. Про це, зібравши викладені в мережу фото, повідомив кримський блогер RoksolanaToday&Крым.

Читайте також: Порошенко пояснив, навіщо окупантам Криму насправді потрібен буде Керченський міст

ф1

Влада Росії, намагаючись не розповсюджуватись про інцидент, заявила, що то, мовляв, був не обвал, а технічне випробування. Впав же проліт начебто через те, що з’їхав домкрат.

ф2ф3

У мережі ж впевнені, що причиною того, що в воді опиналась ціла ділянка мосту, є вкрай низька якість будівельних робіт і нехлюйське їх виконання, що абсолютно традиційно для «руского міра».

ф5ф4

Дописувачі переконані, що так само неякісно зведена й автомобільна частина мосту до окупованого Криму, що її російські окупанти відкрили навесні цього року.

У мережі переконані, що через падіння прольотів та абияку якість робіт здати в експлуатацію залізничну частину Керченського мосту до кінця цього року, як планує Росія, окупантам не вдасться. Джерела повідомляють, що ліквідація наслідків аварії з обвалом прольоту може затягтися більше, як на місяць.

ф7

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», автомобільна частина збудованого російськими окупантами Кримського мосту може впасти вже цієї зими, не витримавши штормів і перепадів температури.

Читайте також: Керченський міст: яку загрозу побудував Путін на окупованій частині України (Відео)

Загалом же більше 15-ти років Керченський міст не витримає в будь-якому разі, упевнені фахівці-мостобудівники, бо Кримський міст збудований у сейсмічно нестійкій зоні, де його будувати не можна було, а опори мосту зведені на плавунах і ще на етапі будівництва не раз руйнувались.

ф6ф8

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook