«Зважено і цинічно», — посол України у Раді Європи сказав, як Україна має відповісти на повернення ПАРЄ членства РФ (Відео)

Дмитро Кулеба. Фото - УП

Дмитро Кулеба. Фото — УП

У відповідь на повернення Росії в Раду Європи Україна має діяти «зважено і цинічно», але тільки не тими ж методами, що Росія.

Про це заявив Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба в інтерв’ю програмі »Час. Підсумки тижня« на 5 каналі.

Кулеба підтвердив, що існували домовленості між Москвою і Страсбургом про повернення РФ в Раду Європи в обмін на звільнення Росією українських моряків. ПАРЄ членство РФ у Раді Європи повернула, натомість Кремль угоди не дотримався: українські моряки і далі не звільнені, хоч є вимога міжнародного суду ООН з морського права.

У такій ситуації Кулеба не вважає доцільним для України вийти з Ради Європи для на знак протесту. Навпаки, впевнений посол, Україні слід виробити прагматичну лінію поведінки, яка дозволить їй у Раді Європи суттєво впливати на лінію поведінки Росії і не давати РФ грати виключно за її правилами.

«Це битва великої війни. Війни, яка триватиме ще дуже довго», — каже Дмитро Кулеба про протистояння Росії та України в Раді Європи і не тільки.

Всі подробиці — у повній версії інтерв’ю Постійного представника України в Раді Європи програмі 5 каналу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook