Зустріч у «нормандському» форматі відбудеться найближчими тижнями — глава МЗС Німеччини

Глава МЗС Німеччини Гейко Маас

Глава МЗС Німеччини Гейко Маас

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас повідомив, що приготування до саміту в «нормандському» форматі тривають активно.

Про це він повідомив на прес-конференції з Держсекретарем США Майклом Пампео в Німеччині, передає «Голос Америки».

«Ми активно працюємо, щоб підготуватись до саміту «нормандського» формату, що відбудеться протягом наступних тижнів», -заявив міністр закордонних справ Німеччини Гейко Маас.

«Домовленості, досягнуті в рамках Мінського процесу зараз втілюються і ми хочемо використати цю динаміку, — наголосив він. — У нас є Нормандський формат, до якого входять Німеччина, Франція, Росія та Україна. В цьому форматі ми дали старт Мінському процесу і ми хочемо розвивати його далі», — Маас зауважив відповідаючи на питання стосовно політики щодо України протягом спільної прес-конференції з Держсекретарем США Майком Помпео в Лейпцигу.

Він відзначив, що в питанні досягнення миру на Донбасі, існують певні «передумови, які все ще не були виконані».

Маас також підкреслив прагнення Німеччини допомогти президентові України Володимиру Зеленському втілювати реформи.

«Зараз в Україні дуже позитивна динаміка, що розпочалась з обранням президента Зеленського. Тому ми маємо намір підтримати президента Зеленського в його починаннях», — наголосив головний дипломат Німеччини. він висловив підтримку пріоритетам з подолання корупції та досягнення миру на Донбасі, озвученим Зеленським.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook