Зустріч буде у Донецьку: про що домовились командувачі ООС, УДА і ДУК «ПС» (Відео)

Командувач ООС Сергій Наєв і командир УДА Дмитро Ярош під час зустрічі. Фото - Фейсбук Дмитра Яроша

Командувач ООС Сергій Наєв і командир УДА Дмитро Ярош під час зустрічі. Фото — Фейсбук Дмитра Яроша

Російські окупанти Донбасу почали розганяти в мережі фейк про те, що операція Об’єднаних сил на Донбасі буде силою виводити добровольців ДУК і УДА з передової. Брехливість цих заяв пропагандистів Кремля довели зустрічі командувача Операції об’єднаних сил генерала ЗСУ Сергія Наєва з командиром ДУК ПС Андрієм Стемпіцьким та командиром УДА Дмитром Ярошем.

Розганяючи пропагандистський фейк, кремлівські куратори зняли і поширили відео, на якому начебто СБУ штурмує позиції українських добровольців на Донбасі.

Неправдивість інсценованого відео у мережі розпізнали відразу. В СБУ заявили, що російські пропагандисти «для фільму» одягли бойовиків-статистів у неправильну форму, в якій СБУ не ходить. Це відразу кидається в очі і відразу видно, що відео — недолуга підробка.

ф1

Командир УДА Дмитро Ярош на своїй сторінці у Фейсбук взагалі висміяв пропагандистську брехню Кремля, підкресливши, що представники СБУ з 2015 року є на базах УДА і «штурмувати» українських добровольців українським спецслужбам нема ніякої потреби, бо два роки вони туди заходять вільно.

Коментуючи ж зустріч із командувачем Операції об’єднаних сил генералом Наєвим (про що у Фейсбук, викладаючи фото) повідомляв і прес-центр штабу ООС),  Дмитро Ярош підкреслив, що УДА та ЗСУ — це «брати по зброї», які разом складають «єдиний антикремлівський фронт», що його ніяким ворогам не роз’єднати.

Щодо того, що добровольці на Донбасі, як люблять заявляти у фейках бойовики, нікому не підконтрольні, то цю брехню окупантів Ярош також спростував.

«УДА цілком підпорядкована Командуванню ООС», — написав командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош.

«Домовилися випити разом у Донецьку по 100 грам після звільнення Донецької та Луганської областей», — написав Ярош про підсумки зустрічі з Наєвим та перспективи участі УДА у війні України з російським агресором.

ф2ф3

Перспективи участі добровольців у бойових діях на Донбасі, як повідомляв штаб ООС, генерал ЗСУ Сергій Наєв обговорив і на зустрічі з командиром ДУК «Правого сектора» Андрієм Стемпіцьким.

«У ході конструктивної бесіди були обговорені пропозиції стосовно використання набутого бійцями ДУК «ПС» досвіду у межах українського законодавства», — повідомили в штабі ООС.

«Андрій Стемпіцький і Сергій Наєв домовились продовжити діалог, об’єднати сили та діяти послідовно. Тож, як би не хотілося нашим ворогам, нікому не вдасться посварити бійців ДУК ПС і воїнів ЗСУ!» — підбили підсумки зустрічі  у «Правому секторі».

Відтак чергова пропагандистська брехня Кремля потерпіла фіаско: бійці Операції об’єднаних сил та українські добровольці і далі спільно битимуть російських окупантів на Донбасі, звільняючи Україну від російського агресора.


 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook