«Зрив мобілізації – здача України», — волонтерка з Тернополя (Відео)

мусіхінаНе панікувати, а робити кожен на своєму місці все, аби допомогти бійцям, просять у Штабі Самооборони Майдану Тернопілля.

Найкращі ліки від паніки – це робота, переконана волонтер Ліля Мусіхіна, а робочих рук завжди не вистачає. Усіх небайдужих запрошують долучатися до волонтерів. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. «Часткова мобілізація нині — абсолютно законна», — військовий комісар (Відео)

– До нас багато людей звертається, особливо заплаканих мам. Зазвичай це — биття головою об стіну: «Я не можу щось зробити…». Кожен може щось зробити: від отакої малої дитини, до бабусі. Приходьте, робота кожному знайдеться. Якщо не в’язати, то пороти куплені на гуманітарці речі, сортувати ліки, пакувати ящики, роботи — дуже багато. Найкращі ліки від істерик і паніки – це робота. Зараз треба тримати себе в кулаку, жодних сліз. Наші сльози будуть сльозами радості на руїнах Красної площі, а до тієї пори всі сльози й істерики – в кулак, – каже Лілія Мусіхіна.

Охочих допомогти просять приходити в Штаб Самооборони Майдану Тернопільщини, що на вулиці Грушевського, поблизу школи №3. Ліля Мусіхіна звертається також до усіх чоловіків з проханням не зривати плану мобілізації.

– Будемо проводити акції під банками. Ви самі бачите, що робиться. Молоді люди масово стоять у чергах, щоб оплатити за візу, щоб виїхати за кордон. Я буду піднімати дівчат, я буду піднімати дітей, щоб добитися до совісті чоловіків, щоб вони не зривали плану мобілізації. Зрив мобілізації – здача України, це найгидкіше, що може бути. Я не здивуюся, якщо хтось із патріотів полосне з автомата по цих зрадниках. Цього не можна робити, в жодному разі. Чоловіки, будьте чоловіками!

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook