«Зоряна тисяча»: кандидат у Президенти Дарт Вейдер обіцяє підвищити зарплати до космічного рівня

Кандидат і його команда. Фото - obozrevatel.com

Кандидат і його команда. Фото — obozrevatel.com

Це тільки здається, що Дарт Вейдер – створіння швидше абстрактне як плід фантазії сценаристів та кінорежисерів і загалом космічне.

Реальний кандидат у Президенти України Дарт Олексійович Вейдер у своїй Передвиборній програмі (ІА «7 Днів-Україна» знайшла її на сайті Інтернет партії України), хоч і словами та термінами, притаманними кіношному герою, говорить про речі цілком земні і не в розумінні планети, а в сенсі майбутнього конкретної країни Україна.

У Передвиборній програмі Дарта Вейдера всього чотири пункти. І йдеться у них про боєздатність країни, допомогу постраждалим від розвалу Ощадбанку СРСР, розмір зарплатні, стипендії, соцвиплат та про другу державну мову.

Загалом далеко не оригінальний, аби не сказати типовий набір для будь-якого кандидата в Україні.

А що стосується конкретики у цих пунктах, то навіть якщо Дарт Вейдер стане Президентом України, чи виконав він свої обіцянки, дослідити буде важко, бо зміст їх і масштаб – майже космічний. Це однак не стосується четвертого пункту, бо громадяни України вже точно зрозуміють, коли другою державною визнають мову ситхів. Перші ж три пункти Передвиборної програми Дарта Вейдера – оповиті туманом таємничості. До прикладу, що означає «будівництво бойової космічної станції для захисту республіки від територіальних претензій найближчих родичів», чи що розуміти під формулюванням «Соціальний проект «Дартова тисяча» приємно здивує», як і те, що «Національна програма «Бездонний бюджет» дозволить підвищити зарплату бюджетникам до космічного рівня», знає, очевидно, лише сам Дарт Вейдер.

Однак у передмові до цих чотирьох пунктів Передвиборної програми кандидат у Президенти України стверджує: «Ми стоїмо на порозі нового світу!».

Доживемо до 25 травня – побачимо, наскільки світ стане новим. Хоча б для українців після виборів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook